Cosmoved.com

Интернет-магазин натуральной косметики

Воспользуйтесь натуральными косметическими средствами отечественного производителя. Известные бренды натуральной косметики «Ведунья» и «Наша косметика» представлены в интернет-магазине Космовед с 2008 года. Купить натуральную косметику можно через наш сайт во всех городах Украины (Киев, Харьков, Одесса). Cosmoved работает как прямой дистербьютер известной компании «Первая Украинская компания прямых продаж». Весь товар на сайте - это натуральные средства абсолютно безопастные для здоровья. Приобретайте натуральные шампуни, крема для лица, средства по уходу за телом, натуральные зубные пасты от украинского производителя! Мы гарантируем качество косметических и лечебных средств.

Вам цікаво які складові насправді входять до складу продукції GREEN MAX???

27.11.2018

GREEN MAX – перша українська побутова хімія з натуральним і безпечним складом!

Ми допоможемо Вам розібратися в складових засобів, щоб вибираючи продукцію для дому українського виробника GREEN MAX, Ви були впевненні, що оберігаєте не тільки власне здоров’я і здоров’я своєї родини – а й життя нашої ПЛАНЕТИ!

Тому що, компоненти торгової марки GREEN MAX мають природнє походження і біологічно розпадаються. Це рослинні ПАВ, отриманні з взаємодії глюкози на основі сирої картоплі, кукурудзи, цукрової тростини, цукрового буряку та жирних спиртів, що виділяються з рослинної олії.

Перкарбонат натрію – екологічна альтернатива перборату натрію, який широко використовується в звичайних порошках. Перкарбонат натрію вивільнює кисень в процесі прання, тим самим діє як відбілювач і плямовивідник. На відміну від перборату натрію, перкарбонат натрію не токсичний для рослин.

Карбонат натрію (кальцинована сода) – натрієва сіль вугільної кислоти, утворена катіоном натрію і аніоном вугільної кислоти.

Силікати (сіль кремнієвих кислот відноситься до групи природних з’єднань, так як зустрічаються в природньому середовищі) – мінерали, які використовуються для покращення миючих якостей ПАВ, пом’якшення води і збільшення стійкості до корозійних процесів. Подвійна миюча дія – з одного боку силікати обмилюють жири і розчиняють їх, а з іншого – допомагають розщепленню частинок бруду.

Ось так, в природі все набагато простіше ніж на перший погляд читається на еткетках:)) Міняється одна-дві букви - міняється суть і значення! Чому ми вирішили "розжувати" все детально - бо багато господинь читають короткий опис складу і мало що розуміють - виникають питаня... Слідкуйте за інформацією на нашому сайті cosmoved.com , приємних і корисних покупок! 

Комментарии

  • Вікторія 28.11.2018, 19:17
    Дякую, для мене це справжнє відкриття! Ніколи просто не звертала уваги - порошок та й порошок, один гарно відпирає, інший не дуже, а часом і по ціні вибирала.. Тепер буду уважніша, а для проби спробую ваш миючий для посуду:))

Написать комментарийКорзина

Корзина пуста
Корзина покупателя

Просмотренные товары